poniedziałek, 18 czerwca 2012

Kalisi w Zaczarowanym Ogrodzie

Znalazłam chwilę aby dodać fotki. Dzisiaj był dla mnie straszny dzień, niby powinnam mieć dużo sił, a czuję się jak flak, trudność sprawia mi nawet podniesienie ręki, dlatego idę się położyć koło synka, który jeszcze nie śpi i chyba razem zapadniemy w sen.

Zdjęcia które Wam teraz zaprezentuję z Pullip Kalisi były zrobione u mojej cioci u której się zatrzymaliśmy jeszcze przed wyjazdem nad Wilcze. Zapomniałam dodać wczesniej,że niestety nad jeziorem zrobiłam baaardzo malutko zdjęć, myślałam,że zrobię więcej,niestety nie :/ cały czas który tam mieliśmy był czasem poświęconym dla rodzinki,czyli dla męża,synka i dla mnie,zwłaszcza,że był to wyjazd na który bardzo długo czekaliśmy, bo w tamtym roku nam nie wypalił.

Zapraszam do foteczek.

Bluzka z różą i spodnie uszyte dzień przed wyjazdem. Niedługo chcę zacząć sprzedawać rzeczy które prezentuje na sobie Kalisi, jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę pisać. Wszystkiego będzie więcej jak już będziemy na nowym mieszkaniu.

Co do ogrodu to prawda ,że piękny?czułam się tam jak w bajce i wszystko ciocia robi sama :) chciałabym mieć taką rękę do tego, talent i potrafić wyczarować coś tak cudnego :)   ogród dopieszczony w każdym szczególe:)
Jutro postaram się dodać parę fotek znad jeziorka.

Pozdrawiam Was wszystkich :)  Dobranoc :)

5 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia :)Ogród marzenie :D Kalisi ma superancką torbę i ogólnie fantastycznie wygląda w tych ciuszkach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne ubrania ma Kalisi! Ładny ogródeczek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ piękny ogród!
  Ciuszki Kalisi i torba też superanckie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ubranka piękne! Tą bluzkę sama z chęcią bym założyła :D

  Ogród jest boski!! Nic tylko zamienić się w Alicję :D

  OdpowiedzUsuń