wtorek, 25 września 2012

Pullip-kowy sweterek i getry :) ahh...jak przyjemnie:)

Ze względu na to,że doba trwa zbyt krótko i czasu jest naprawdę mało bywam jak bywam i choćbym naprawdę chciała bywać częściej i mimo tego jak się staram -niestety na dzień dzisiejszy to jest niemożliwe.
Mam głowę pełną pomysłów, planów i tak bardzo chciałabym je wszystkie zrealizować małymi krokami, ale jak na razie zamiast małych  kroków są naprawdę mini tip-topy. Wszystkie cele jakie sobie stawiam dotyczą lalek , rzeczy dla nich szytych, różnych dodatków.....na drodze jednak pojawia się ten nieszczęsny brak czasu i mój mały brzdąc,który domaga się uwagi i nawet jakbym znalazła 15minut przerwy to niestety,ale to jest zbyt mało. Rzeczy które chcę robić potrzebują skupienia i dokładności a w przypadku kiedy jestem sama z dzieckiem i on nie śpi- raczej jest niemożliwe ehh......

Zatem proszę o wybaczenie tego jak bywam :) w ramach przeprosin;) zaprezentujemy Wam milusi zielony sweterek z połyskującymi getrami. Zestaw wygodny i idealny na pogodę jaka jest teraz- słoneczko, niebo bezchmurne ale mimo wszystko troszkę chłodno:)

Zakładka na sprzedaż będzie raczej zredukowana,ale dlatego,że rzeczy planuję wystawiać na etsy. Jednakże pamiętajcie,że szyję na zamówienie, wystarczy wysłać zdjęcie rzeczy którą chcecie abym uszyła:) Ze względu na brak na dzień dzisiejszy Dala , szyję na Pullip na obitsu 27cm. Ale już niedługo.......kto wie.....:))))

No chyba na tyle , teraz oczywiście fotki , a ja tymczasem zabieram się za kolejne szycie póki synek zasypia:))))

Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuję,że jesteście :D
5 komentarzy:

  1. Bardzo fajny zestawik, sweterek ma świetny kolor, choć ten wzór z koralików jest mocno w stylu lat 80 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sweterek jest świetny :) Kalisi nie zmarznie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne getry, sweterek ma fajne rękawki. :)

    OdpowiedzUsuń