niedziela, 28 października 2012

Kolejne Candy ..... i duuuużo nauki

Wszystkich bardzo mocno przepraszam, mam zaległości jak nigdy, ale wynika to z tego,że teraz zaczęłam naukę!!! Otóż zapisałam się na prawko i muszę szybko zrealizować kurs i niestety ale nauki jest full :/ nie mogę sobie pozwolić na leniuchowanie:) ale już po wszystkim znowu będę się pojawiać. A Ci którzy jeszcze prawka nie mają, to polecam aby tego nie odkładali na później, gdyż wchodzą nowe przepisy od stycznia i dopiero będzie ...JJJAAAZZZDDDDAAAAAA :) już teraz łatwo nie jest, co prawda autem jeździ się dość fajnie i bardzo mi się spodobało ,ale koncentracja na drodze musi być 100%, nie wspominając o tym,że przepisy muszą się mieścić w małym paluszku:)))))  do końca tego tygodnia muszę zdać teorie, także wkuwam,wkuwam i jeszcze raz wkuwam!!!!!

Poza tym muszę przeprosić,że teraz nie dodam zdjęć, ale mogę wspomnieć,że otrzymałam paczkę od mimiwoo, a w niej obitsu i buciki :))) Fibi od dzisiaj ma już nowe ciałko na sobie:) 
Dla Kalisi uszyłam nową kurteczkę, miałam nosa, bo wczoraj spadł śnieg :) a mój synek nie mógł się nacieszyć, pierwszy bałwan już ulepiony , a nawet były dwa hehe , niestety nie przetrwały, gdyż już jest po śniegu :) i jak zwykle zima nas zaskoczyła prawda?!

Oki, lecę spać bo jutro trzeba wcześnie wstać :)

Pozdrawiam Was cieplutko w te chłodne dni:)

A i jeszcze jedno, biorę udział w candy u Malkamy, może tym razem uda mi się  coś wygrać, zwłaszcza,że ani razu jeszcze nic nigdzie nie wygrałam hehe


4 komentarze: