niedziela, 22 kwietnia 2012

Weekendowa sesja :)

Koniec weekendu nadchodzi <jak dla mnie zbyt szybko minął ten czas>, uszyć nic nie uszyłam, zrobiłam sobie wolne hehe, ale od jutra znowu siadam przed moją cudowną maszyną do szycia:) , jeszcze nie wiem co zrobię,ale na pewno coś innego niż do tej pory :)
Pogoda była w kratkę, raz słońce i ciepło a za chwilę deszcz i ponuro,ale udało mi się popstrykać kilka fotek. Mam tylko wielką nadzieję i modlę się oto aby weekend majowy był słoneczny. Na chwilę obecną nic z mężem nie planujemy jeśli chodzi o wyjazd, ale kto wie.... :)
Nasz synek właśnie zasnął :) a my aby odpocząć przed poniedziałkiem i całym tygodniem najbliższym będziemy oglądać film :)

Aaaa teraz przed Państwem wystąpią moje dziewczynki :Lima i Meika, oby było miło dla oka :)))

                                       Życzę udanego wieczoru i do usłyszenia zapewne jutro :D


P.S. Proszę nie śmiać się z butów Limy, niestety nie mam dla niej żadnych zakupionych , miały przypominać kowbojki lub saszki hehe w robieniu butów mam dwie lewe ręce ;P Wszystkie ciuchy jakie mają na sobie robiłam sama, oprócz butów Meiki :)

                                                                Pozdrawiam Wszystkich :)))

3 komentarze:

 1. Bardzo mi się podobają Twoje ubranka!
  Świetnie stylizujesz Meikę, lubię żywiczki takie naturalne, a nie jak zwiędłe nieboszczyki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję !!!!!!! zapewne wiecie jak takie słowa budują i dodają wewnętrznego "kopniaka" co napędza motywująco do dalszej pracy. A to dla mnie bardzo ważne :)))

   Usuń
 2. Buty dla Limy wyszły fajnie, a kreacje są super!!
  Meika jest śliczna!!

  OdpowiedzUsuń